£18.00
Hier is onze 18k vergulde microfoon hanger ketting, het zal glamour geven aan elke dressing die je maakt. Met een uniek ontwerp dat lijkt op het symbool van een microfoon en een laagje 18k goud is het een perfect cadeau voor muziekliefhebbers of voor mensen die een statement willen maken met hun accessoires.
Val op met onze prachtige 18k vergulde microfoon hanger ketting. Met de presentatie van ingewikkelde ontwerp, deze ketting wordt geleverd met een grote microfoon hanger. Dit soort ontwerp verwerkt in de hoofdtelefoon, samen met de 18k vergulde, een aanvulling op de muziek en mode in totaal.
De hanger is prachtig opgehangen aan een slank koord met een modebewust ontwerp dat dit sieraad perfect maakt om apart te dragen of met andere kettingen, afhankelijk van je wensen. Of je nu naar een concert gaat of een avondje uit met vrienden of zelfs om de glamour van je gewone kleding te versterken, deze ketting moet het doen.
De constructie is met het gebruik van prachtige materiaal dat geeft het een vermogen om lang duren en dit biedt u met een lange termijn gebruik van de ketting.
Het is stijlvol en chique en het zal degene die het draagt de afgunst van velen met mensen draaien rond te geven ze staren.
Het is nooit te vroeg of te laat om onze 18k Vergulde Microfoon Hanger Collier te krijgen en laat je stijl inspireren door muziek.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jordan T.. –
This necklace is just gorgeous! Itโs a lovely piece that complements my style perfectly.