£75.00
Etnische stijl ketting / Continuïteit 18K Rose Gold hanger ketting
Rose gold plating van de ketting draagt bij aan elegantie en subklasse waardoor het de mogelijkheid om gedragen te worden tijdens casual evenementen en officiële gelegenheden. Gedurfd eenvoudig en met onmiskenbare etnische aantrekkingskracht, is deze ketting perfect voor iedereen die de etnische sfeer van zijn juwelendoos wil opvijzelen.
De 18K Rose Gold Pendant Necklace is een van de beste Jewelries dat een dame kan dragen en overwegen hebben. Gemaakt met delicate vakmanschap van de hanger bevat etnische elementen van cultuur en stijl in het product. De rose gold plating geeft dus deze ketting de elegantie en de vrouwelijke look die het geschikt is voor de casual en formele gelegenheden. Geïnspireerd door de etnische stijlen en ideeën zal deze ketting passen bij de kopers die tijdloze elementen en de smaak van folklore ornamenten waarderen.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Gouden Hanger Collier / Etnische stijl Ketting
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: lengte x breedte x hoogte = 100 mm x 100 mm x 20 mm
Ingelegd materiaal: niet ingelegd
Fijnheid van edele metalen: 18000 van goud
Stijl: etnische stijl
Verwerkingstechnologie: Seiko
Kleur: Een ontwerp is een 18k hanger + 18k gouden ketting (k geel); een ander ontwerp is een 18k hanger + 18k gouden ketting (k rood).
Verpakking: Ketting x1
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | K rood, K geel |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Morgan K. –
I adore this necklace. It’s stylish and adds a touch of glamour to my look.