£17.00
Hier wordt gebracht aan u een fantastische 18k vergulde unieke hanger ketting. Dit bijzondere ontwerp van een hanger heeft een koninklijke en klassieke uitstraling die een aanvulling op elke outfit wordt gedragen door een dame. Geschikt voor elk evenement of gewoon het verbeteren van de outfit, deze ketting is gewoon perfect.
Onze 18k Gold Plated Unique Pendant Necklace is een unieke toevoeging aan elke garderobe en zal je op alle mogelijke manieren laten opvallen. Deze ketting is ontworpen met een detailniveau dat je in geen enkel ander sieraad zult vinden; vooral de hanger is opvallend en stijlvol.
De 18k gouden plating geeft het dat blitse uiterlijk en kan worden gebruikt bij formele evenementen of zelfs dagelijks dragen. Hij hangt aan een fijne ketting die ervoor zorgt dat hij elegant en veelzijdig is, zodat je hem steeds opnieuw zult willen dragen.
Maak een statement bij je volgende speciale gelegenheid of koop hem voor je liefje, dit wordt een prachtige aanvulling op je sieradenkistje. Door de kwaliteit van het materiaal en product differentiatie, deze 18k vergulde unieke hanger ketting is een perfecte accessoire voor elke elegante en veeleisende dame.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| kleur | Goud |
| hoogte | 20 cm |
| breedte | 100 cm |
| lengte | 100 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| maat | Medium |
| vorm | Halsketting |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Taylor S. –
The quality of this necklace is outstanding. Itโs both chic and versatile for daily wear.