£30.00
De hangtag is geplateerd met zilver, waardoor ze er een beetje trendy uitzien, vooral voor de hedendaagse consument. Boeiend en krachtig, deze schorpioen-stijl ketting heeft een betoverend ontwerp en verfijnd vakmanschap voor degenen die altijd graag een hoge mode-norm.
De schorpioen stijl halsketting die gemaakt is van 14k goud is absoluut uniek en alleen voor mensen met een beetje attitude. Met behulp van 14k goud om deze ketting te maken, is het vanzelfsprekend dat het een product van grote kwaliteit en kan kruiden op je uiterlijk. Om het premium gevoel te verhogen, bevat de hangtag van het sieraad een verzilverde hanger, die er modieus en moderner uitziet. Deze ketting in schorpioenstijl is trendy en stoer vanwege de esthetische kenmerken en de plaatsing van het embleem dat zeker de aandacht trekt.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Een schorpioen stijl ketting / schorpioen ketting in 14k goud
Materiaal: Zilver, Goud
Verpakkingsgrootte: 2 Alvarenga JR, Trocon herschreven: 100 x 100 x 50 mm 3 Campos JA, Silva WR: 100 x 100 x 20 mm
Type: halsketting
Behandelingsproces: galvaniseren
Stijl: origineel ontwerp
Paklijst: 1/1 halsketting
Overzicht:
Nieuw ontwerp en goede kwaliteit materiaal.
Must-have voor mode vrouwen
Hebben een mooie uitstraling
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Alex R. –
Iโm in love with this necklace. Itโs delicate and adds a beautiful touch to any outfit.