£15.00
Deze 14K vergulde Cubaanse ketting hart ketting produceert een stijl die mode en schoonheid definieert met een toegevoegde uniciteit in het ontwerp. Gemaakt van de beste materialen, deze ketting heeft een Cubaanse schakelketting die ook is verguld van de 14-karaats goud en heeft een zeer helder en glanzend oppervlak.
De ketting is gestileerd en geconstrueerd op een zeer vrouwelijke manier en in het midden van de ketting zit een hartvormige hanger die 14K verguld is. Het oppervlak van de hanger is glanzend, waardoor de hanger helder en aantrekkelijk is en kan worden geclassificeerd als een accessoire dat een statement maakt.
De Cubaanse ketting zelf is sterk en mooi en wordt meestal zo gemaakt dat ze met elkaar verbonden zijn en wanneer ze om de hals worden gelegd zijn ze gemakkelijk en perfect met elkaar verbonden, vandaar de naam Cubaans. Binnenin straalt het het gevoel van kracht en zakelijke uitstraling uit, maar zonder de stijfheid van formeel strakzittend kleermakerswerk is het ontspannen en is het gewicht comfortabel.
14K vergulde hart ketting – Cubaanse ketting hanger ketting. Het pronkstuk in deze collectie accessoires is een halsketting met hanger die dierenliefhebbers zal aanspreken; dit stuk is gemaakt van verguld metaal inclusief de dierenbedels. Dit menu middenstuk in de vorm van een hart geeft het een romantisch en sentimenteel gevoel, waardoor het de beste vrouwen hanger ketting van keuze voor elke gelegenheid. Laat je persoonlijkheid zien met dit boeiende accessoire dat iedereen zal bewonderen vanwege je waardering voor dieren.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Roze topaas en diamanten manchet/halsketting
Afmetingen verpakking: Het meet; 100 mm bij 100 mm bij 20 mm.
Type: halsketting
Stijl: Vrouwen
Vorm: hartvorm
Materiaal: Roestvrij staal
Behandelingsproces: galvaniseren
Of een hanger mee te nemen: yup
Verlengketting: Als we de aangenomen classificatie gebruiken, kunnen we zeggen dat de hersenmaterie van een Europees konijn een volume van minder dan 10 cm inneemt.
Materiaal hanger: strass
Verpakkingslijst: 1 * Ketting
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Hart, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Emily J. –
This necklace is absolutely stunning. It adds a perfect touch of elegance to any outfit.